Užklausa dėl kiekių

Dominanti prekė: Apple AirPods 2nd generation (MV7N2DN/A) su įkrovimo dėklu

Užpildykite formą ir mes susisieksime su Jumis

Naudokite skaičius, tarpelius ir brūkšnelius
nuo iki
Uždaryti

Apple AirPods 2nd generation (MV7N2DN/A) su įkrovimo dėklu

Apple AirPods 2nd generation (MV7N2DN/A) su įkrovimo dėklu
  • Gamintojas: Apple
  • Prekės kodas: Apple AirPods 2nd generation A2032
  • Sandėlyje: Turime
  • Garantija
    12 mėn.
  • Geriausios
    kainos garantija
Kaina:
139.00€

Šiai prekei taikomas 0% PVM
Kiekis:
 

IŠSIUNTIMAS PER 24 VAL PO APMOKĖJIMO

Modelis A2032

Kaip niekada anksčiau stebuklingos „Apple“ „AirPods“ su įkrovimo dėklu. Tai ikoniškas dizainas ir aukščiausios kokybės garsas. Lygių neturinti patirtis ir universali forma, kad būtų patogu visą dieną. Įsidėk ausines į ausis ir jos iškart prisijungs. Magiškai.

Universali forma užtikrins patogumą visai dienai. „AirPods“ automatiškai įsijungia ir prisijungia prie visų „Apple“ įrenginių, o ypač lengvas ausinių nustatymas suteiks patogumą naudojantis ausinėmis kiekvieną dieną, kad ir kur būtumėt ir ką veiktumėt. Klausykitės, kad ir visą dieną. Ypač paprastas ausinių valdymas leis patogiai valdyti muziką ir skambučius. Paprasta klausytis to paties garso dvejomis „AirPods“ ausinėmis iš „iPhone“, „iPad“, „iPod touch“ arba „Apple TV“. Dėka nujaučiamų „AirPods“ nustatymų įrenginį valdyti ypač paprasta.

Vienu įkrovimu „AirPods“ galima naudotis iki 5 valandų. Įkrovimo dėklas naudojimosi laiką prailgina net iki 24 valandų. Naudokitės ausinėmis, kad ir kur bebūtumėt. Vos 15 minučių krovimo užteks 3 valandų klausymo.